Naboduellen

0
(0)

Icon_statistikkLars Torp og Thomas Moen er naboer. Tidvis bitre rivaler – alltid gode venner. Ved årets utløp topper de rankingklatrer- og antall spilte kamper-listene.

Helt siden Lars Torp meldte seg inn i Jevnaker BTK for knappe fire år siden har duoen knivet om å være best. Sammen har de pushet hverandre framover. Mang en gang har de kjempet om å bli Sesongens JBTK-rankingklatrer.

Så også denne sesongen. Ved inngangen til 2015 har Lars en knapp ledelse med sine 106 plusspoeng siden sesongstart. Thomas følger hakk i hæl med 98 plusspoeng.

Begge har spilt 48 tellende kamperNBTFs OnlineRanking inneværende sesong.

TO GODE NABOER: Thomas Moen og Lars Torp gjør hverandre gode!

TO GODE NABOER: Thomas Moen og Lars Torp gjør hverandre gode!

Oversikt over JBTK-spillernes tellende kamper siden sesongstart:

SpillerKamperSeirerTapSeiers-%
Lars Torp48301863
Thomas Moen48232548
Olof Götestam38211755
Bjørn Erik Wibe34112332
Bendik Alme29161355
Hans Gaarder2081240
Pål Korsgård2014670
Erik Støa178947
Terje Herting169756
Benjamin Overaa1613381
Rune Larsson1510567
Anton Hoel159660
Håvard Nygård124833
Daniel F. Grefsrud114736
Magnus Winger102820
Thomas Møller86275
Fredrik Wilkens5050
Eivind Nygård5050
Renate H. Ødegård2020
Su Juei Ching2020
Totalt37118818351

Oversikt over JBTK-spillernes rankingpoengutvikling siden sesongstart:

SpillerPr. 1/8-14Pr. 1/1-15Endring (P)Endring (%)
Lars Torp1348,51454,5+106,0+7,9
Thomas Moen1167,01265,0+98,0+8,4
Håvard Nygård796,0836,0+40,0+5,0
Hans Gaarder1282,51316,5+34,0+2,7
Rune Larsson1385,01417,0+32,0+2,3
Olof Götestam1934,01965,0+31,0+1,6
Daniel F. Grefsrud844,0872,0+28,0+3,3
Pål Korsgård2210,02237,0+27,0+1,2
Erik Støa1401,01412,0+11,0+0,8
Benjamin Overaa2011,02012,0+1,0+0,1
Renate H. Ødegård865,0861,0-4,0-0,5
Eivind Nygård693,0687,0-6,0-0,9
Terje Herting2394,02385,0-9,0-0,4
Anton Hoel2049,52036,5-13,0-0,6
Fredrik Wilkens859,0843,0-16,0-1,9
Su Juei Ching1617,01598,0-19,0-1,2
Thomas Møller2052,02032,0-20,0-1,0
Magnus Winger2084,52062,5-22,0-1,1
Bjørn Erik Wibe1330,01304,0-26,0-2,0
Bendik Alme1460,01416,0-44,0-3,0
Totalt29783,030012,0+229,0+3,0

 

Facebook Comments

Din vurdering av denne artikkelen?

Velg symbolet som angir din vurdering!

Snittvurdering 0 / 5. Antall vurderinger: 0

Bli den første som vurderer artikkelen!