KM-trekningen er foretatt

0
(0)

Icon_stevneHelgens KM-klasser er trukket. Sjekk hvem du skal spille mot! Med forbehold om endringer som følge av flere/færre deltakere…

Premier | Deltakere | Tidsskjema | Historikk | Trekning | Kiosk | Res. lør | Res. søn |

Slik ble utfallet av trekningen i Jevnaker Bordtennishall mandag kveld:

LØRDAG:

Nybegynnere

Pulje A:
Daniel F. Grefsrud, Jevnaker
Nicolai A. Sørensen, Harestua
Daniel Andersen, Jevnaker

Pulje B:
Håvard Nygård, Jevnaker
Sean A. Stenbråten, Harestua
Edward Arnesen, Jevnaker
Noemi Milewska, Harestua

Pulje C:
Morten Jensen, Jevnaker
Simen B. Nilsen, Harestua
Eivind Nygård, Jevnaker

Pulje D:
Jonas Jensen, Jevnaker
Espen Hermansen, Harestua
Kjetil Olsen, Jevnaker
Sondre T. Sørensen, Harestua

Pulje E:
Therese M. Skaar, Harestua
Julie Johnsgård, Harestua
Iver L. Stieng, Harestua
Joakim Lange, Harestua

Jenter 15/Damer åpen

Serie:
Lisa M. Lange, Harestua
Julie G. Ruud, Harestua
Emma G. Rolfsnes, Harestua
Mina Moger, Harestua
Dina S. Marring, Harestua

Jenter/Gutter 11

Pulje A:
Aksel B. Sandin, Harestua
Renate H. Ødegård, Jevnaker
Maria G. Rolfsnes, Harestua

Pulje B:
Tom Kühle-Gotovac, Harestua
Sean A. Stenbråten, Harestua
Simen B. Nilsen, Harestua

Pulje C:
Jesper Grua, Harestua
Eivind Nygård, Jevnaker
Joakim Lange, Harestua

Gutter 15

Pulje A:
Snorre A. Aarsund, Harestua
Daniel F. Grefsrud, Jevnaker
Eskil Ryssmo, Harestua

Pulje B:
Thomas Moen, Jevnaker
Håvard Nygård, Jevnaker
Emma G. Rolfsnes, Harestua

Jenter 13

Pulje A:
Lisa M. Lange, Harestua
Therese M. Skaar, Harestua
Julie Johnsgård, Harestua

Pulje B:
Julie G. Ruud, Harestua
Dina S. Marring, Harestua
Renate H. Ødegård, Jevnaker

SØNDAG:

Herrer junior

Serie:
Snorre A. Aarsund, Harestua
Markus Brunsæl, Harestua
Thomas Moen, Jevnaker
Eskil Ryssmo, Harestua
Fredrik Wilkens, Jevnaker

Herrer double

Cup – trekkes lørdag:
H. Nygård/Grefsrud, Jevnaker
Herting/Korsgård, Jevnaker
Hoel/Götestam, Jevnaker
Overaa/Torp, Jevnaker
Wilkens/Moen, Jevnaker
S. Amundsen/Aarsund, Harestua

Herrer åpen

Pulje A:
Terje Herting, Jevnaker
Lasse Lange, Harestua
Lars Torp, Jevnaker
Snorre A. Aarsund, Harestua

Pulje B:
Pål Korsgård, Jevnaker
Joe Amundsen, Harestua
Hans Gaarder, Jevnaker
Benjamin Overaa, Jevnaker

Pulje C:
Anton Hoel, Jevnaker
Tom Gustavsen, Harestua
Bjørn E. Wibe, Jevnaker
Bendik Alme, Jevnaker

Pulje D:
Olof Götestam, Jevnaker
Stig Amundsen, Harestua
Thomas Moen, Jevnaker
Thomas Guldbrandsen, Harestua

Herrer D

Pulje A:
Lars Torp, Jevnaker
Lasse Lange, Harestua
Bjørn E. Wibe, Jevnaker

Pulje B:
Bendik Alme, Jevnaker
Markus Brunsæl, Harestua
Eskil Ryssmo, Harestua

Pulje C:
Tom Gustavsen, Harestua
Thomas Moen, Jevnaker
Thomas Guldbrandsen, Harestua
Hans Gaarder, Jevnaker

 

Facebook Comments

Din vurdering av denne artikkelen?

Velg symbolet som angir din vurdering!

Snittvurdering 0 / 5. Antall vurderinger: 0

Bli den første som vurderer artikkelen!