KM-resultater lørdag

0
(0)

Icon_stevneFem kretsmestere ble kåret i Jevnaker Bordtennishall lørdag. Her er resultatlistene og bilder.

Premier | Deltakere | Tidsskjema | Historikk | Trekning | Kiosk | Res. lør | Res. søn |

Nybegynnere (18 deltakere):
1) Håvard Nygård, Jevnaker
2) Daniel F. Grefsrud, Jevnaker
3) Edward Arnesen, Jevnaker
3) Jonas Jensen, Jevnaker
5) Iver Stieng, Harestua
5) Eivind Nygård, Jevnaker
5) Morten Jensen, Jevnaker
5) Therese M. Skaar, Harestua
9) Daniel Andersen, Jevnaker
9) Kjetil Olsen, Jevnaker
11) Espen Hermansen, Harestua
11) Joakim Lange, Harestua
11) Nicolai A. Sørensen, Harestua
11) Simen B. Nilsen, Harestua
11) Sean A. Stenbråten, Harestua
16) Sondre T. Sørensen, Harestua
16) Julie Johnsgård, Harestua
16) Noemi Milewska, Harestua

NYBEGYNNERE: Håvard Nygård (fra venstre), Jonas Jensen, Edward Andresen og Daniel F. Grefsrud.

NYBEGYNNERE: Håvard Nygård (fra venstre), Jonas Jensen, Edward Andresen og Daniel F. Grefsrud.

Jenter 15/Damer åpen (5 deltakere):
1) Lisa M. Lange, Harestua
2) Julie G. Ruud, Harestua
3) Mina Moger, Harestua
4) Emma G. Rolfsnes, Harestua
5) Dina S. Marring, Harestua

JENTER 15/DAMER ÅPEN: xxx (fra venstre), Emma G. Rolfsnes, Dina S. MArring, Julie G. Ruud og Lisa M- Lange.

JENTER 15/DAMER ÅPEN: Mina Moger (fra venstre), Emma G. Rolfsnes, Dina S. MArring, Julie G. Ruud og Lisa M- Lange.

Gutter 15 (6 deltakere):
1) Snorre A. Aarsund, Harestua
2) Thomas Moen, Jevnaker
3) Emma G. Rolfsnes, Harestua
3) Eskil Ryssmo, Harestua
5) Håvard Nygård, Jevnaker
5) Iver Stieng, Harestua

GUTTER 15: Eskil Ryssmo (fra venstre), Snorre A. Aarsund, Thomas Moen og Emma G. Rolfsnes.

GUTTER 15: Eskil Ryssmo (fra venstre), Snorre A. Aarsund, Thomas Moen og Emma G. Rolfsnes.

Jenter/Gutter 11 (9 deltakere):
1) Aksel B. Sandin, Harestua
2) Tom Kühle-Gotovac, Harestua
3) Renate H. Ødegård, Jevnaker
3) Jesper Grua, Harestua
5) Eivind Nygård, Jevnaker
5) Maria G. Rolfsnes, Harestua
5) Simen B. Nilsen, Harestua

JENTER/GUTTER 11: Tom Kühle-Gotovac (fra venstre), Jesper Grua, Aksel B. Sandin og Renate H. Ødegård.

JENTER/GUTTER 11: Tom Kühle-Gotovac (fra venstre), Jesper Grua, Aksel B. Sandin og Renate H. Ødegård.

Jenter 13 (6 deltakere):
1) Lisa M. Lange, Harestua
2) Julie G. Ruud, Harestua
3) Therese M. Skaar, Harestua
3) Dina S. Marring, Harestua
5) Julie Johnsgård, Harestua
5) Renate H. Ødegård, Jevnaker

JENTER 13: Lisa M. Lange (fra venstre), Julie G. Ruud, Dina S. Marring og Therese M. Skaar.

JENTER 13: Lisa M. Lange (fra venstre), Julie G. Ruud, Dina S. Marring og Therese M. Skaar.

Fair Play-vinnere lørdag:
Julie Johnsgård, Harestua
Daniel F. Grefsrud, Jevnaker

FAIR PLAY: Julie Johnsgård, Harestua IL. Her sammen med premiesjef Tone M. Ødegård.

FAIR PLAY LØRDAG: Julie Johnsgård, Harestua IL. Her sammen med premiesjef Tone M. Ødegård.

FAIR PLAY: Daniel Fagerslett Grefsrud, Jevnaker BTK.

FAIR PLAY LØRDAG: Daniel Fagerslett Grefsrud, Jevnaker BTK. (FOTO: KARI G. NYGÅRD)

 

Facebook Comments

Din vurdering av denne artikkelen?

Velg symbolet som angir din vurdering!

Snittvurdering 0 / 5. Antall vurderinger: 0

Bli den første som vurderer artikkelen!