Grete og Yngve vant JBTKs RomjulsQUIZ

0
(0)

Grete og Yngve Midtfjell vant Jevnaker Bordtennisklubbs RomjulsQUIZ 2020 med 100 poeng av 120 mulige. 12 tomannslag deltok i den sosiale begivenheten onsdag kveld.

Grete og Yngve Midtfjell seiret med to poengs margin til vinnerne av sommerens Grill- og Quizkveld; Leif Thorbjørn Jensen og Asgeir Holmstrøm.

Lars Ødegård og Terje Grina knep tredjeplassen; seks poeng bak sølvvinnerne.

VINNERLAG: Yngve og Grete Midtfjell svarte seg til topps i Jevnaker Bordtennisklubbs RomjulsQUIZ 2020 onsdag kveld.

Det ble uvanlig mange diskusjoner om hvilke svar som skulle godkjennes i de to første spørsmålsrundene. Spørsmålsleverandøren var i overkant generell i flere av fasitsvarene. Til og med helt på jordet i ett av spørsmålene; hvis svar var feil.

Vi annullerte spørsmålet, som ingen forståelig nok maktet å besvare korrekt.

Heldigvis ristet vi de tidlige disputtene av oss, så framover og fokuserte på kommende spørsmål.

PREMIEPARET: Yngve og Grete Midtfjell etter endt spørsmålsgjennomgang.

Årets RomjulsQUIZ fordret avstand og hygiene, som alle overholdt på eksemplarisk vis. De fleste tok godt for seg av matfatene, som vi spredte utover i lokalet.

En sosial og engasjerende aften skrives inn i historien som vellykket. Takk til alle som deltok og til alle som bidro til gjennomføringen!

Neste klubbquiz står for tur sommeren 2021.

PS! Bla deg nedover siden for å se alle bildene fra romjulsquizen!

Resultatliste Jevnaker BTKS RomjulsQUIZ 2020:

Nr.Lag1-2526-5051-7576-100SUM 
1Grete Midtfjell & Yngve Midtfjell24272326100
2Leif Thorbjørn Jensen & Asgeir Holmstrøm2425222798
3Lars Ødegård & Terje Grina2323232392
4Vibeke L. Grenne & Jørgen L. Grenne2322232391
5Lene Sæthren & Cato Sæthren2223212389
6Tone M. Ødegård & Jan Tore Hansen1822202787
7Lene Skogen & Thomas Møller2017222584
8Lise Marie Gruer & Ann Kristin Gruer1815182071
9Leif-Harald Svendsbråten & Jonas Jensen1817111763
10Sarah Nyland & Thomas Gjørsvik1519151362
11Fredrik Wilkens & Thomas N. Moen201691661
12Linda Svendsbråten & Pia-Helén Fagerslett2013131258

Tone, Vibeke og Jørgen.

Leif-Harald og Jonas.

Thomas og Fredrik.

Spørsmål med diskutabelt svar.

Konsentrerte deltakere.

Fokuserte deltakere.

Jan Tore, Tone, Vibeke og Jørgen.

Oversiktsbilde.

Ost, kjeks, frukt, grønnsaker, julekaker, kaffe og juletre.

Ost og kjeks, med mer.

Selvbetjening fra tre adskilte punkter.

Vinnerpremie og deltakerpremier.

Smittevernstiltak.

Fra skjerm til storskjerm.

Spørsmål og svar på storskjerm.

Alle lagene som deltok:

Cato Sæthren og Lene Sæthren.

Fredrik Wilkens og Thomas Nordgården Moen.

Jan Tore Hansen og Tone Merethe Ødegård

Lars Ødegård og Terje Grina.

Leif Thorbjørn Jensen og Asgeir Holmstrøm.

Leif-Harald Svendsbråten og Jonas Jensen.

Lene Skogen og Thomas Møller.

Lise Marie Gruer og Ann Kristin Gruer.

Pia-Hélen Fagerslett og Linda Svendsbråten.

Sarah Nyland og Thomas Gjørsvik.

Vibeke Løvås Grenne og Jørgen Løvås Grenne.

Yngve Midtfjell og Grete Midtfjell.

Facebook Comments

Din vurdering av denne artikkelen?

Velg symbolet som angir din vurdering!

Snittvurdering 0 / 5. Antall vurderinger: 0

Bli den første som vurderer artikkelen!