Jonas og Ek fører an

0
(0)

Icon_statistikkJonas Jensen har sanket flest rankingpoeng og Watchara «Ek» Chadkarn har spilt flest tellende kamper pr. 1. oktober.

2017/18-sesongen er i gang. JBTK-utøvere har deltatt i flere stevner og seriekamper. Tradisjonen tro oppsummerer vi status ved månedsskiftene.

Pr. 1. oktober har 11 JBTK-utøvere vært i aksjon i tellende kamper på NBTFs OnlineRanking.

Sju er blitt belønnet med plusspoeng. Jonas Jensen flest med 31. Sist sesongs JBTK-rankingklatrer Kevin Svendsbråten følger hakk i hæl med 30.

Thomas Moen og Leif T. Jensen følger med 23 plusspoeng.

Watchara «Ek» Chadkarn har spilt 24 tellende kamper og topper aktivitetslisten ganske så klart. Leif T. Jensen og Daniel F. Grefsrud følger med 17 kamper hver.

Neste helg skal 18 JBTK-spillere delta i sesongens første regionscup. I oktober skal også samtlige JBTK-lag spille seriekamper og vi skal arrangere C-rankingstevne.

Det blir spennende å se hvordan listene ser ut om en måned!

(NBTF publiserer oktoberrankingen søndag kveld eller mandag, etter at alle helgens seriekamper er lagt inn).

TOPPENE: Jonas har sikret seg flest rankingpoeng og Ek har spilt flest kamper.

TOPPENE: Jonas har sikret seg flest rankingpoeng og Ek har spilt flest kamper.

JBTK-utøvernes rankingpoengutvikling pr. 1. oktober 2017:

Spiller1. august1. oktoberEndring (P)
Jonas Jensen12481279+31
Kevin Svendsbråten930960+30
Thomas Moen14821505+23
Leif T. Jensen10041027+23
Daniel F. Grefsrud11591176+17
Watchara Chadkarn13131326+13
Olof Götestam19731976+3
Eivind S. Sørum878875-3
Lene Jensen807802-5
Terje Herting23262319-7
Amund Fredriksen864847-17
Totalt1398414092+108

JBTK-utøvernes antall tellende kamper pr. 1. oktober 2017:

SpillerKamperSeirerTap
Watchara Chadkarn241014
Leif Thorbjørn Jensen17512
Daniel Fagerslett Grefsrud1789
Thomas Moen15114
Eivind Stenerud Sørum14311
Kevin Svendsbråten1266
Terje Herting871
Amund Fredriksen817
Jonas Jensen862
Olof Götestam862
Lene Jensen303
SUM1346371

Facebook Comments

Din vurdering av denne artikkelen?

Velg symbolet som angir din vurdering!

Snittvurdering 0 / 5. Antall vurderinger: 0

Bli den første som vurderer artikkelen!