Tim og Torp topper listene

0
(0)

Icon_statistikkTim Cornelius troner suverent på toppen av JBTK-listen som viser hvem som har sanket flest rankingpoeng, mens Lars Torp topper listen over flest spilte kamper pr. 1. desember.

SUVEREN: Tim Cornelius har sanket suverent flest rankingpoeng blant alle JBTKs utøvere til nå denne sesongen. (Foto: Tor Hallaråker)

SUVEREN: Tim Cornelius har sanket suverent flest rankingpoeng blant alle JBTKs utøvere til nå denne sesongen. (Foto: Tor Hallaråker)

Tim har bare spilt 13 tellende kamper på NBTFs OnlineRanking, men med seier i ti av dem har han økt sin rankingstatus med 114 poeng.

Veldig imponerende av JBTKs 16-årige svenske.

AKTIV: Lars har spilt 40 kamper denne sesongen.

AKTIV: Lars har spilt 40 kamper denne sesongen.

Thomas Moen følger med 37 plusspoeng pr. 1. desember. Jonas Jensen (+35,5), Amund Fredriksen (+30) og Lars A. Torp (+30) følger.

Ti av JBTKs 19 utøvere med registrerte kamper på NBTFs OnlineRanking har økt sin poengstatus.

Lars André Torp kan skilte med flest tellende kamper. 40 i tallet. Én mer enn Terje Hertings 39.

Jonas Jensen (38), Daniel F. Grefsrud (32), Olof Götestam (32) og Leif T. Jensen (25) følger nærmest.

JBTK-utøvernes rankingpoengutvikling pr. 1. desember 2016:

Spiller4258342705Endring (P)
Tim Cornelius25632677+114
Thomas Moen13661403+37
Jonas Jensen10801115.5+35.5
Amund Fredriksen800830+30
Lars Torp1584.51614.5+30
Leif T. Jensen940962+22
Kaja Jensen700715+15
Watchara Chadkarn13111325+14
Kevin Svendsbråten700706+6
Daniel F. Grefsrud10281033+5
Bjørn Erik Wibe12811280-1
Thomas Møller20102008-2
Lars Jensen800797-3
Adam Jakobsson23002291-9
Ingeborg H. Landrø750734-16
Terje Herting23052288-17
Olof Götestam1920.51899.5-21
Fredrik Wilkens851829-22
Pedro Lopez2755.52697-58.5
Totalt27045.527204.5159

JBTK-utøvernes antall tellende kamper pr. 1. desember 2016:

SpillerKamperSeirerTap
Lars Torp403010
Terje Herting392019
Jonas Jensen381523
Daniel F. Grefsrud321220
Olof Götestam321220
Leif T. Jensen25817
Fredrik Wilkens20317
Thomas Moen19109
Watchara Chadkarn1578
Tim Cornelius13103
Thomas Møller1293
Kevin Svendsbråten1129
Amund Fredriksen954
Adam Jakobsson927
Pedro Lopez817
Kaja Jensen826
Bjørn Erik Wibe752
Ingeborg H. Landrø505
Lars Jensen303
Totalt345153192
Facebook Comments

Din vurdering av denne artikkelen?

Velg symbolet som angir din vurdering!

Snittvurdering 0 / 5. Antall vurderinger: 0

Bli den første som vurderer artikkelen!