Deltakeroversikt KM Oppland 2016

0
(0)

Icon_stevneKM Oppland 2016 finner sted 9. til 11. desember i Jevnaker Bordtennishall. Sjekk hvem som er påmeldt til de forskjellige klassene!

STILLE FØR STORMEN: Årets kretsmesterskap i Oppland blir fartsfylt og morsomt!

STILLE FØR STORMEN: Årets kretsmesterskap i Oppland blir fartsfylt og morsomt!

km-logo_2016Arrangørklubben Jevnaker BTK samt gjestene Lillehammer BTK, Harestua IL og NTNU Gjøvik har meldt på sine deltakere.

Samtlige klasser trekkes torsdag 1. desember. Utfallet av trekningen kunngjøres her på hjemmesiden senest søndag 4. desember. Da presenteres også tidsskjemaet.

Deltakeroversikt KM Oppland 2016:

———-Fredag 9. desember———-

KM-DEBUTANT: Kevin Svendsbråten deltar i sitt første kretsmesterskap.

KM-DEBUTANT: Kevin Svendsbråten deltar i sitt første kretsmesterskap.

REKRUTT
Martin Jensen, Jevnaker
Jonas Jensen, Jevnaker
Daniel F. Grefsrud, Jevnaker
Kevin Svendsbråten, Jevnaker
Amund Fredriksen, Jevnaker
Fredrik Wilkens, Jevnaker
Eskil Ryssmo, Harestua

FORELDRE
Leif T. Jensen, Jevnaker
Lene Jensen, Jevnaker
Lars Jensen, Jevnaker
Bjørn F. Egelandsdal, Jevnaker
Pål Syse, Jevnaker
Sissel Moen, Jevnaker

———-Lørdag 10. desember———-

NYBEGYNNERE
Kaja Jensen, Jevnaker
Amund Fredriksen, Jevnaker
Christine Boberg, Jevnaker
Christian Wilkens, Jevnaker
Stig Andre Boberg, Jevnaker
Ervin G. Egelandsdal, Jevnaker
Emil Ørnes, Jevnaker
Ingeborg H. Landrø, Jevnaker
F. Daniel Miancho, Jevnaker
Erik Jensen, Jevnaker
Mathias J. Kvamme, Jevnaker
Halvor Sulheim, Lillehammer
Tobias Rønningen, Lillehammer
Marius Skolmli, Lillehammer
Laurens Rørvik, Lillehammer
Mats Krokan, Lillehammer
Ola D. Haug, Lillehammer
Christian H. Bjørnsgaard, Lillehammer
Kristian K. Lien, Lillehammer
Aslak Seierstad, Lillehammer
Oliver Halla, Lillehammer
Vebjørn Madshus, Lillehammer
Noah Kjølsø, Harestua
Fredrik Blyverket, Harestua

MESTER: Martin Jensen er tittelforsvarer i 9-årsklassen.

MESTER: Martin Jensen er tittelforsvarer i 9-årsklassen.

JENTER/GUTTER 9
Martin Jensen, Jevnaker
Ervin G. Egelandsdal, Jevnaker

JENTER/GUTTER 11
Martin Jensen, Jevnaker
Christine Boberg, Jevnaker
F. Daniel Miancho, Jevnaker
Laurens Rørvik, Lillehammer
Mats Krokan, Lillehammer
Ola D. Haug, Lillehammer
Christian H. Bjørnsgaard, Lillehammer
Kristian K. Lien, Lillehammer
Aslak Seierstad, Lillehammer
Oliver Halla, Lillehammer
Vebjørn Madshus, Lillehammer
Noah Kjølsø, Harestua

JENTER 13
Kaja Jensen, Jevnaker
Ingeborg H. Landrø, Jevnaker
Maria G. Rolfsnes, Harestua
Ingrid Gustavsen, Harestua

GUTTER 13
Amund Fredriksen, Jevnaker
Stig A. Boberg, Jevnaker
Halvor Sulheim, Lillehammer
Tobias Rønningen, Lillehammer
Marius Skolmli, Lillehammer
Oliver Halla, Lillehammer
Jonas Kjølsø, Harestua
Fredrik B. Reitan, Harestua

GUTTER 15
Jonas Jensen, Jevnaker
Jonas Kjølsø, Harestua
Irenee Iyamuremye, Harestua

———-Søndag 11. desember———-

JUNIOR: Thomas Moen starter som JBTKs beste juniorspiller.

JUNIOR: Thomas Moen starter som JBTKs beste juniorspiller.

HERRER JUNIOR
Thomas Moen, Jevnaker
Daniel F. Grefsrud, Jevnaker
Snorre A. Aarsund, Harestua
Eskil Ryssmo, Harestua

HERRER C
Leif T. Jensen, Jevnaker
Thomas Moen, Jevnaker
Jonas Jensen, Jevnaker
Bjørn E. Wibe, Jevnaker
Ruben Kvamme, Gjøvik
Morten Røstad, Gjøvik
Lasse Lange, Harestua
Markus Brunsæl, Harestua
Ramin Haghyar, Harestua
Holger Zahlten, Harestua
Eskil Ryssmo, Harestua

HERRER ÅPEN
Bjørn E. Wibe, Jevnaker
Olof Götestam, Jevnaker
Terje Herting, Jevnaker
Ruben Kvamme, Gjøvik
Morten Røstad, Gjøvik
Stig Amundsen, Harestua
Markus Brunsæl, Harestua
Snorre A. Aarsund, Harestua
Ramin Haghyar, Harestua
Lasse Lange, Harestua

Facebook Comments

Din vurdering av denne artikkelen?

Velg symbolet som angir din vurdering!

Snittvurdering 0 / 5. Antall vurderinger: 0

Bli den første som vurderer artikkelen!