465 kamper – 534,5 plusspoeng!

0
(0)

Icon_statistikkLars Torp har spilt 465 tellende kamper på NBTFs Online Ranking. Med sine 237 seirer har han sikret seg 534,5 plusspoeng. Imponerende!

PLUSSPOENG: Lars Torp har økt sin rankingpoengstatus med 1,15 i snitt pr. spilte kamp!

PLUSSPOENG: Lars Torp har økt sin rankingpoengstatus med 1,15 i snitt pr. spilte kamp!

Lars André Torp noterte seg for flest spilte kamper blant JBTKs utøvere for tredje sesong på rad.

Han klarte ikke å sanke flest plusspoeng i 2015/16-sesongen, men kan vise til en ganske unik historikk:

Lars debuterte med 39 minuspoeng i oktober 2011, endte sin debutsesong med 3 minuspoeng og har siden bare sett seg tilbake.

Han har i snitt økt sin rankingstatus med 1,15 poeng pr. kamp.

– Lars kommer til å klatre videre på rankinglistene kommende sesong, sa Terje Herting etter å ha spilt mot Torper’n sist fredag.

Ingen i JBTK vinner lett mot Lars. De fleste taper mot ham.

Alle som vil bli bedre må se på Lars’ måte å yte innsats på. Han er på mange måter som Terje; gir alt i hver kamp.

Lars har tekniske mangler som han forsøker å forbedre og han har et vinnerinstinkt som alle JBTK-utøvere bør ta til seg.

JBTK-utøvernes antall tellende kamper pr. 1. juli 2016:

SpillerKamperSeirerTapSeiers-%
Lars Torp96514553
Jonas Jensen86394745
Daniel F. Grefsrud71314044
Watchara Chadkarn61322952
Olof Götestam60273345
Thomas Moen57322556
Thomas Møller40291172
Petros Siapkaras37211657
Eivind Nygård3792824
Terje Herting34171750
Leif T. Jensen3192229
Fredrik Wilkens2972224
Tim Cornelius24131154
Bjørn Erik Wibe23111248
Daniel Andersen2271532
Petter V. Oldertrøen1841422
Anders Eriksson1712571
Regine O. Bergum1751229
Pedro Lopez1610663
Kristian Rødningsand169756
Kenneth H. Ødegård102820
Rune Larsson7070
Erik Støa74357
Edvard Erlandsen61517
Alexander H. Ødegård4040
Trond Nagy31233
Elias Y. Su3030
Totalt83238344946

JBTK-utøvernes rankingpoengutvikling pr. 1. juli 2016:

SpillerPr. 1/8-15Pr. 1/7-16Endring (P)Endring (%)
Jonas Jensen9291080+151+16
Watchara Chadkarn12001311+111+9
Daniel F. Grefsrud9231028+105+11
Petros Siapkaras23202417.59+7.5+4
Lars Torp1501.51584.5+83+6
Thomas Moen12911366+75+6
Tim Cornelius25002563+63+3
Kristian Rødningsand1183.51221.5+38+3
Bjørn Erik Wibe12621281+19+2
Eivind Nygård671688+17+3
Thomas Møller19942010+16+1
Daniel Andersen749765+16+2
Anders Eriksson29002912+12+0
Trond Nagy18411848.5+7.5+0
Pedro Lopez27502755.5+5.5+2
Erik Støa14301427-3-2
Regine O. Bergum804800-4-1
Fredrik Wilkens856851-5-1
Elias Y. Su20082000.5-7.5-0
Alexander H. Ødegård14371426-11-1
Rune Larsson13751359-16-1
Edvard Erlandsen700678-22-3
Terje Herting2327.52305-22.5-1
Olof Götestam1945.51920.5-25-1
Kenneth H. Ødegård1446.51407.5-39-3
Petter V. Oldertrøen700654-46-7
Leif T. Jensen1000940-60-6
Totalt40044.540600555.5+1
Facebook Comments

Din vurdering av denne artikkelen?

Velg symbolet som angir din vurdering!

Snittvurdering 0 / 5. Antall vurderinger: 0

Bli den første som vurderer artikkelen!