Stevneresultater 2021/22

Alle JBTK-utøvernes plasseringer blant de 10 beste (m.m.) i turneringene gjennom sesongen:

Copenhagen Veteran Open | 14.-15. august 2021 | Amagerhallen, Kastrup, Danmark | Amager BTK
Raymond Boger deltok

Åpningsstevne, 21. august 2021 | Olsvikhallen, Bergen | Laksevåg BTK
9. plass Herrer D: Raymond Boger

NM for yngre 2021, 3.-5. september 2021 | Trondheim Spektrum | Trondheim BTK
3. plass Gutter 11 lag: Andreas Bråthen Sataøen/Tony Herting
5. plass Gutter 11 double: Andreas Bråthen Sataøen/Tony Herting
5. plass Mixed double 11: Tony Herting/Emma Kjølsø (Harestua)
5. plass Gutter 11: Tony Herting
9. plass Gutter 11: Andreas Bråthen Sataøen

Senior-NM 2021, 10.-12. september 2021 | Haukelandshallen, Bergen | Laksevåg BTK
1. plass Herrer B double: Jonas Jensen/Olof Götestam
3. plass Herrer B: Jonas Jensen
5. plass Herrer B: Olof Götestam

Junior-NM 2021, 17.-19. september 2021 | Lørenskoghallen | B-72
Jonas Jensen deltok

Regionscup, 2.-3. oktober 2021 | Larkollhallen | Larkollen IL
1. plass Gutter 11: Tony Herting
1. plass Gutter 11 nybegynnere: Krystian Ziolkowski
1. plass Gutter 13B: Tony Herting
1. plass Herrer C: Olof Götestam
2. plass Gutter 12: Tony Herting
2. plass Herrer A: Terje Herting
2. plass Gutter 14B: Andreas Bråthen Sataøen
2. plass Gutter 13B: Andreas Bråthen Sataøen
3. plass Damer A: Linda Svendsbråten
3. plass Gutter 14B: Tony Herting
3. plass Gutter 12: Noah Götestam
4. plass Damer A: Lene Skogen
4. plass Damer 35: Linda Svendsbråten
5. plass Damer 35: Lene Skogen
5. plass Herrer elite: Terje Herting
5. plass Herrer F: Håvard Sataøen
5. plass Herrer B: Olof Götestam
5. plass Gutter 12: Andreas Bråthen Sataøen
5. plass Herrer eldre junior: Jonas Jensen
9. plass Gutter 14B: Magnus Ziolkowski
9. plass Herrer B: Jonas Jensen
9. plass Herrer E: Raymond Boger
9. plass Herrer E: Håvard Sataøen
2. plass Gutter 11 nybegynnere B-sluttspill: Dawid Kamil Hyszczyn
Fredrik Wilkens og Leif Thorbjørn Jensen deltok også.

Veteran-NM 2021, 9.-10. oktober 2021 | Haukelandshallen, Bergen | Sportsklubben Heros
5. plass Herrer double 50: Olof Götestam/Anton Hoel (Hamkam)
9. plass Herrer single 50: Olof Götestam
Yngve Midtfjell deltok også.

VETTS Midland Masters, 9.-10. oktober 2021 | Alderley Leisure Village, Wolverhampton, England | Veterans English Table Tennis Society
Raymond Boger deltok.

Klubbmesterskapet 2021 (del 2), 16. oktober 2021 | Jevnaker Bordtennishall | JBTK
1. plass Double U3400p: Terje Herting/Tony Herting
1. plass Single U1600p: Yngve Midtfjell
1. plass Single åpen: Olof Götestam
2. plass Double U3400p: Yngve Midtfjell/Espen Bråthen
2. plass Single U1600p: Espen Bråthen
2. plass Single åpen: Terje Herting
3. plass Double U3400p: Leif Thorbjørn Jensen/Raymond Boger
3. plass Double U3400p: Jonas Jensen/Leif Harald Svendsbråten
3. plass Single U1600p: Tony Herting
3. plass Single U1600p: Leif Thorbjørn Jensen
3. plass Single åpen: Jonas Jensen
5. plass Double U3400p: Isak Døhlen-Jacobsen/Watchara Chadkarn
6. plass Single U1600p: Olof Götestam/Noah Götestam
5. plass Single U1600p: Kevin Svendsbråten
5. plass Single U1600p: Håvard Sataøen
5. plass Single U1600p: Watchara Chadkarn
6. plass Double U3400p: Raymond Boger
7. plass Double U3400p: Håvard Sataøen/Andreas Bråthen Sataøen
9. plass Single U1600p: Andreas Bråthen Sataøen
10. plass Single U1600p: Lene Skogen
11. plass Single U1600p: Krystian Ziolkowski
11. plass Single U1600p: Isak Døhlen-Jacobsen
13. plass Single U1600p: Tormod Malvin Aune
13. plass Single U1600p: Theodor Hjermstad Velo
13. plass Single U1600p: Noah Götestam
13. plass Single U1600p: Dawid Kamil Hyszczyn

Nybegynnerturnering, 17. oktober 2021 | Lørenskog Bordtennishall | B-72
5. plass Gutter 15: Ervin Georg Egelandsdal
1. plass G15 B-sluttspill: Isak Døhlen-Jacobsen
1. plass NYB C-sluttspill: Krystian Ziolkowski
3. plass NYB B-sluttspill: Dawid Kamil Hyszczyn
3. plass NYB B-sluttspill: Magnus Ziolkowski

Sjokoladecupen, 30.-31. oktober 2021 | Bjølsenhallen | Oslo BTK
x. plass
x. plass

Trondheim Open, 30.-31. oktober 2021 | Leangen Bydelshall | Trondheim BTK
x. plass
x. plass

Oppegård Open, 2.-3. november 2021 | Flåtestad skole | Oppegård IL
x. plass

Norgescup, 13.-14. november 2021 | Lørenskoghallen | B-72
x. plass
x. plass

Norgescup, 11.-12. desember 2021 | Høyenhallen, Oslo | Fokus BTK
x. plass
x. plass

KM Viken, 18.-19. desember 2021 | Larkollhallen | Larkollen IL
x. plass
x. plass

Nasjonalt rekruttrankingstevne, 8. januar 2022 | Jevnaker Bordtennishall | JBTK
x. plass
x. plass

Klubbmesterskapet 2022 | 14.-15. januar 2022 | Jevnaker Bordtennishall | JBTK
1. plass Double Under 3000p:
1. plass Yngre Single A:
1. plass Yngre Single B:
1. plass Single Under 1600p:
1. plass Single Åpen klasse:

Sparebank 1-cupen | 22.-23. januar 2022 | Katfosshallen, Geithus | Modum BTK
x. plass

Regionscup | 12.-13. februar 2022 | Harestua Arena | Harestua IL
x. plass

Kobra-cupen | 19.-20. februar 2022 | Gunnarsbyhallen, Charlottenberg | Kobra BTK
x. plass

Senior-NM 2022| 25.-27. mars 2022 | Haukelandshallen, Bergen | Norges Bordtennisforbund/Laksevåg BTK
x. plass

Regionsmesterskap | 2.-3. april 2022 | Lørenskoghallen | B-72
x. plass

Junior-NM 2022 | 9.-10. april 2022 | xxxxxxxxxxxxxx | Trondheim BTK
x. plass

Nordsø-cupen | 30. april-1. mai 2022 | Hirtshals Idrætscenter, Danmark | B75
x. plass

Veteran-NM 2022 | 21.-22. mai 2022 | Oslofjord Convention Center, Sandefjord | Norges Bordtennisforbund
x. plass

Mega-cupen | 28.-29. mai 2022 | Lørenskoghallen | B-72
x. plass

NM for yngre 2022 | 3.-5. juni 2022 | Haukelandshallen, Bergen | SK Heros og Fjellkameraterne
x. plass

Lia-kixen | 4.-5. juni 2022 | xxxxxxxx, Grimstad | Lia IL
x. plass