Stevneresultater 2021/22

Alle JBTK-utøvernes plasseringer blant de 10 beste (m.m.) i turneringene gjennom sesongen:

Copenhagen Veteran Open | 14.-15. august 2021 | Amagerhallen, Kastrup, Danmark | Amager BTK
Raymond Boger deltok

Åpningsstevne, 21. august 2021 | Olsvikhallen, Bergen | Laksevåg BTK
9. plass Herrer D: Raymond Boger

NM for yngre 2021, 3.-5. september 2021 | Trondheim Spektrum | Trondheim BTK
3. plass Gutter 11 lag: Andreas Bråthen Sataøen/Tony Herting
5. plass Gutter 11 double: Andreas Bråthen Sataøen/Tony Herting
5. plass Mixed double 11: Tony Herting/Emma Kjølsø (Harestua)
5. plass Gutter 11: Tony Herting
9. plass Gutter 11: Andreas Bråthen Sataøen

Senior-NM 2021, 10.-12. september 2021 | Haukelandshallen, Bergen | Laksevåg BTK
1. plass Herrer B double: Jonas Jensen/Olof Götestam
3. plass Herrer B: Jonas Jensen
5. plass Herrer B: Olof Götestam

Junior-NM 2021, 17.-19. september 2021 | Lørenskoghallen | B-72
Jonas Jensen deltok

Regionscup, 2.-3. oktober 2021 | Larkollhallen | Larkollen IL
1. plass Gutter 11: Tony Herting
1. plass Gutter 11 nybegynnere: Krystian Ziolkowski
1. plass Gutter 13B: Tony Herting
1. plass Herrer C: Olof Götestam
2. plass Gutter 12: Tony Herting
2. plass Herrer A: Terje Herting
2. plass Gutter 14B: Andreas Bråthen Sataøen
2. plass Gutter 13B: Andreas Bråthen Sataøen
3. plass Damer A: Linda Svendsbråten
3. plass Gutter 14B: Tony Herting
3. plass Gutter 12: Noah Götestam
4. plass Damer A: Lene Skogen
4. plass Damer 35: Linda Svendsbråten
5. plass Damer 35: Lene Skogen
5. plass Herrer elite: Terje Herting
5. plass Herrer F: Håvard Sataøen
5. plass Herrer B: Olof Götestam
5. plass Gutter 12: Andreas Bråthen Sataøen
5. plass Herrer eldre junior: Jonas Jensen
9. plass Gutter 14B: Magnus Ziolkowski
9. plass Herrer B: Jonas Jensen
9. plass Herrer E: Raymond Boger
9. plass Herrer E: Håvard Sataøen
2. plass Gutter 11 nybegynnere B-sluttspill: Dawid Kamil Hyszczyn
Fredrik Wilkens og Leif Thorbjørn Jensen deltok også.

Veteran-NM 2021, 9.-10. oktober 2021 | Haukelandshallen, Bergen | Sportsklubben Heros
5. plass Herrer double 50: Olof Götestam/Anton Hoel (Hamkam)
9. plass Herrer single 50: Olof Götestam
Yngve Midtfjell deltok også.

VETTS Midland Masters, 9.-10. oktober 2021 | Alderley Leisure Village, Wolverhampton, England | Veterans English Table Tennis Society
Raymond Boger deltok.

Klubbmesterskapet 2021 (del 2), 16. oktober 2021 | Jevnaker Bordtennishall | JBTK
1. plass Double U3400p: Terje Herting/Tony Herting
1. plass Single U1600p: Yngve Midtfjell
1. plass Single åpen: Olof Götestam
2. plass Double U3400p: Yngve Midtfjell/Espen Bråthen
2. plass Single U1600p: Espen Bråthen
2. plass Single åpen: Terje Herting
3. plass Double U3400p: Leif Thorbjørn Jensen/Raymond Boger
3. plass Double U3400p: Jonas Jensen/Leif Harald Svendsbråten
3. plass Single U1600p: Tony Herting
3. plass Single U1600p: Leif Thorbjørn Jensen
3. plass Single åpen: Jonas Jensen
5. plass Double U3400p: Isak Døhlen-Jacobsen/Watchara Chadkarn
6. plass Single U1600p: Olof Götestam/Noah Götestam
5. plass Single U1600p: Kevin Svendsbråten
5. plass Single U1600p: Håvard Sataøen
5. plass Single U1600p: Watchara Chadkarn
6. plass Double U3400p: Raymond Boger
7. plass Double U3400p: Håvard Sataøen/Andreas Bråthen Sataøen
9. plass Single U1600p: Andreas Bråthen Sataøen
10. plass Single U1600p: Lene Skogen
11. plass Single U1600p: Krystian Ziolkowski
11. plass Single U1600p: Isak Døhlen-Jacobsen
13. plass Single U1600p: Tormod Malvin Aune
13. plass Single U1600p: Theodor Hjermstad Velo
13. plass Single U1600p: Noah Götestam
13. plass Single U1600p: Dawid Kamil Hyszczyn

Nybegynnerturnering, 17. oktober 2021 | Lørenskog Bordtennishall | B-72
5. plass Gutter 15: Ervin Georg Egelandsdal
1. plass G15 B-sluttspill: Isak Døhlen-Jacobsen
1. plass NYB C-sluttspill: Krystian Ziolkowski
3. plass NYB B-sluttspill: Dawid Kamil Hyszczyn
3. plass NYB B-sluttspill: Magnus Ziolkowski

Sjokoladecupen, 30.-31. oktober 2021 | Bjølsenhallen | Oslo BTK
2. plass Gutter 11: Tony Herting
3. plass Gutter 13: Tony Herting
3. plass Herrer A: Terje Herting
3. plass Gutter 15: Ervin Georg Egelandsdal
Dawid Kamil Hyszczyn og Krystian Ziolkowski deltok også.

Trondheim Open, 30.-31. oktober 2021 | Leangen Bydelshall | Trondheim BTK
1. plass Rankingklasse A: Olof Götestam
2. plass Lagklasse C: Noah Götestam/Vegard S. Lorentzen (Bodø)
3. plass Lagklasse A: Olof Götestam/Adrian I. Sletten (Rana)
3. plass Rankingklasse D: Noah Götestam

Norgescup, 13.-14. november 2021 | Lørenskoghallen | B-72
2. plass Gutter 11: Tony Herting
3. plass Herrer D: Watchara Chadkarn
5. plass Herrer D: Leif Thorbjørn Jensen
5. plass Gutter 11: Krystian Ziolkowski
5. plass Gutter 13: Tony Herting
5. plass Herrer B: Jonas Jensen
9. plass Gutter 13: Andreas Bråthen Sataøen
9. plass Herrer B: Olof Götestam
17. plass Herrer elite: Terje Herting
17. plass Herrer eldre junior: Jonas Jensen
Olof Götestam, Dawid Kamil Hyszcyn, Ervin Georg Egelandsdal, Isak Døhlen-Jacobsen, Noah Götestam og Raymond Boger deltok også.

Jensen Open (single), 28. november 2021 | Jevnaker Bordtennishall, JBTK
1. plass: Terje Herting
1. plass: Olof Götestam
1. plass: Jonas Jensen
4. plass: Yngve Midtfjell
5. plass: Espen Bråthen
5. plass: Watchara Chadkarn
5. plass: Leif Thorbjørn Jensen
8. plass: Raymond Boger
9. plass: Isak Døhlen-Jacobsen
10. plass: Tony Herting
11. plass: Krystian Ziolkowski
12. plass: Magnus Ziolkowski
13. plass: Noah Götestam
14. plass: Dawid Kamil Hyszczyn
15. plass: Theodor Hjermstad Velo
16. plass: Storm Wennevold Jacobsen
17. plass: Tormod Malvin Aune

Regionscup | 12.-13. februar 2022 | Harestua Arena | Harestua IL
2. plass Gutter 11: Tony Herting
2. plass Gutter 12: Tony Herting
2. plass Gutter 14B: Ervin Georg Egelandsdal
3. plass G11 Nybegynnere: Dawid Kamil Hyszczyn
3. plass Gutter 11: Krystian Ziolkowski
3. plass Gutter 13B: Noah Götestam
5. plass Gutter 12: Noah Götestam
5. plass Gutter 14B: Isak Døhlen-Jacobsen
5. plass Gutter 14B: Magnus Ziolkowski
5. plass Gutter 15B: Andreas Bråthen Sataøen
5. plass Gutter 15B: Isak Døhlen-Jacobsen
7. plass rankingklasse 3: Håvard Sataøen
8. plass rankingklasse 2: Espen Bråthen
10. plass rankingklasse 3: Andreas Bråthen Sataøen
11. plass rankingklasse 2: Leif Thorbjørn Jensen
17. plass rankingklasse 2: Watchara Chadkarn
17. plass rankingklasse 1: Jonas Jensen

Klubbmesterskapet 2022 | 25.-26. mars 2022 | Jevnaker Bordtennishall | JBTK
1. plass Double u/3000p: Yngve Midtfjell/Espen Bråthen
1. plass Yngre single A: Andreas Bråthen Sataøen
1. plass Yngre Single B: Krystian Ziolkowski
1. plass Single u/1600p: Watchara Chadkarn
1. plass Single åpen: Terje Herting
2. plass Double u/3000p: Leif Thorbjørn Jensen/Raymond Boger
2. plass Yngre single A: Ervin Georg Egelandsdal
2. plass Yngre single B: Magnus Ziolkowski
2. plass Single u/1600P: Yngve Midtfjell
2. plass Single åpen: Olof Götestam
3. plass Double u/3000p: Terje Herting/Kaja Jensen
3. plass Double u/3000p: Jonas Jensen/Leif Harald Svendsbråten
3. plass Yngre single A: Isak Døhlen-Jacobsen
3. plass Yngre single B: Theodor Hjermstad Velo
3. plass Single u/1600p: Leif Thorbjørn Jensen
3. plass Single u/1600p: Wojciech Czapczyk
3. plass Single åpen: Jonas Jensen
4. plass Yngre single A: Noah Götestam
4. plass Yngre single B: Dawid Kamil Hyszczyn
5. plass Double u/3000p: Ervin Georg Egelandsdal/Tony Herting
5. plass Double u/3000p: Håvard Sataøen/Andreas Bråthen Sataøen
5. plass Yngre single B: Tormod Malvin Aune
5. plass Single u/1600p: Raymond Boger
5. plass Single u/1600p: Håvard Sataøen
7. plass Double u/3000p: Isak Døhlen-Jacobsen/Watchara Chadkarn
7. plass Double u/3000p: Lene Skogen/Linda Svendsbråten
7. plass Single u/1600p: Tony Herting

Regionscup | 2.-3. april 2022 | Lørenskoghallen | B-72
2. plass Gutter 14B: Ervin Georg Egelandsdal
2. plass Gutter 15B: Ervin Georg Egelandsdal
3. plass G11 Nybegynnere: Dawid Kamil Hyszczyn
3. plass G12 Nybegynnere: Krystian Ziolkowski
3. plass Gutter 12: Andreas Bråthen Sataøen
3. plass Herrer D: Leif Thorbjørn Jensen
3. plass Herrer B: Jonas Jensen
3. plass Herrer eldre jr: Jonas Jensen
5. plass G15 Nybegynnere: Magnus Ziolkowski
5. plass Gutter 12: Noah Götestam
5. plass Gutter 14B: Isak Døhlen-Jacobsen
5. plass Gutter 15B: Isak Døhlen-Jacobsen
5. plass Gutter 15B: Andreas Bråthen Sataøen
5. plass Herrer B: Olof Götestam
5. plass Herrer elite: Jonas Jensen
9. plass Gutter 11: Krystian Ziolkowski
9. plass Gutter 14B: Noah Götestam
9. plass Gutter 14B: Andreas Bråthen Sataøen
9. plass Herrer F: Håvard Sataøen
9. plass Herrer A: Jonas Jensen

Nasjonalt rekruttrankingstevne | 23. april 2022 | Jevnaker Bordtennishall | JBTK
1. plass: Ervin Georg Egelandsdal
2. plass: Tony Herting
3. plass: Noah Götestam
4. plass: Isak Døhlen-Jacobsen
5. Andreas Bråthen Sataøen
7. Magnus Ziolkowski
10. Storm Wennevold-Jakobsen

Oppegård Open | 23.-24. april 2022 | Østre Greverud idrettshall | Oppegård IL
1. plass Herrer åpen-rankingklasse: Jonas Jensen
2. plass Herrer åpen-rankingklasse: Olof Götestam
1. plass Gutter 12-rankingklasse: Noah Götestam
2. plass Gutter 12-rankingklasse: Andreas Bråthen Sataøen
4. plass Herrer E-rankingklasse: Raymond Boger
8. plass Herrer E-rankingklasse: Håvard Sataøen
13. plass Herrer åpen-rankingklasse: Leif Thorbjørn Jensen

Senior-NM B-klasser | 7.-8. mai 2022 | B-72-hallen | B-72
5. plass Herrer B lag: Leif Thorbjørn Jensen, Jonas Jensen, Olof Götestam
5. plass Herrer B single: Jonas Jensen
5. plass Herrer B single: Olof Götestam

Nordsø-cupen | 14. 15. mai 2022 | Hirtshals Idrætscenter, Danmark | B75
1. plass Ungdom C: Ervin Georg Egelandsdal
1. plass Herrer 2: Jonas Jensen
2. plass Ungdom D: Ervin Georg Egelandsdal
3. plass Ungdom D: Isak Døhlen-Jacobsen
9. plass Herrer 2: Thomas Møller
17. plass Ungdom 2: Tormod Malvin Aune
Leif Thorbjørn Jensen, Fredrik Wilkens, Thomas Nordgården Moen, Lene Skogen og Raymond Boger deltok også.

Veteran-NM 2022 | 21.-22. mai 2022 | Oslofjord Convention Center, Sandefjord | Norges Bordtennisforbund
5. plass Herrer double 50: Raymond Boger/Jesper Eriksson (Bærums Verk)

Mega-cupen | 28.-29. mai 2022 | Lørenskoghallen | B-72
3. plass Rankingklasse u/1700 poeng: Leif Thorbjørn Jensen
5. plass Rankingklasse o/1700 poeng: Jonas Jensen
9. plass Herrer E: Raymond Boger
12. plass Rankingklasse o/1700 poeng: Olof Götestam
20. plass Rankingklasse u/1700 poeng: Ervin Georg Egelandsdal
21. plass Rankingklasse u/1700 poeng: Raymond Boger
x. plass Rankingklasse u/1200 poeng: Isak Døhlen-Jacobsen
x. plass Rankingklasse u/1200 poeng: Håvard Sataøen
x. plass Rankingklasse u/1200 poeng: Noah Götestam
xxxxxx

NM for yngre 2022 | 3.-5. juni 2022 | Haukelandshallen, Bergen | SK Heros og Fjellkameraterne
x. plass

Lia-kixen | 4.-5. juni 2022 | xxxxxxxx, Grimstad | Lia IL
x. plass