Stevneresultater 2020/21

Alle JBTK-utøvernes plasseringer blant de 10 beste (m.m.) i turneringene gjennom sesongen:

«Sjokoladecupen» | 22.-23. august 2020 | Bjølsenhallen, Oslo BTK
2. plass Herrer B: Thomas Møller
Raymond Boger deltok også.

Nasjonalt åpent rankingstevne | 5. september 2020 | Jevnaker Bordtennishall, JBTK 
2. plass: Terje Herting
4. plass: Olof Götestam
5. plass: Jonas Jensen
8. plass: Watchara Chadkarn
10. plass: Thomas Nordgården Moen
12. plass: Yngve Midtfjell
14. plass: Leif Thorbjørn Jensen
18. plass: Daniel Fagerslett Grefsrud
20. plass: Wojciech Czapczyk
21. plass: Raymond Boger
24. plass: Tony Herting

Klubbmesterskapet 2020 | 3. oktober 2020 | Jevnaker Bordtennishall
1. plass Herrer åpen: Olof Götestam
1. plass Herrer D: Espen Bråthen
1. plass Rekrutter: Tony Herting
1. plass Nybegynnere: Andreas Bråthen Sataøen
2. plass Herrer åpen: Terje Herting
2. plass Herrer D: Watchara Chadkarn
2. plass Rekrutter: Ervin Georg Egelandsdal
2. plass Nybegynnere: Jan Halama jr
3. plass Herrer åpen: Jonas Jensen
3. plass Herrer D: Leif Thorbjørn Jensen
3. plass Herrer D: Yngve Midtfjell
3. plass Rekrutter: Isak Døhlen-Jacobsen
3. plass Nybegynnere: Benjamin Erik Staxrud
3. plass Nybegynnere: Krystian Ziolkowski
4. plass Rekrutter: Martin Jensen
5. plass Rekrutter: Noah Götestam
5. plass Nybegynnere: Magnus Ziolkowski
5. plass Herrer D: Raymond Boger
6. plass Nybegynnere: Dawid Hyszczyn
6. plass Herrer D: Jan Halama sr
7. plass Nybegynnere: Theodor Velo
7. plass Herrer D: Håvard Sataøen
8. plass Nybegynnere: Tormod Aune
8. plass Herrer D: Fredrik Wilkens
9. plass Herrer D: Lene Jensen

Nasjonalt C-rankingstevne | 17. oktober 2020 | Jevnaker Bordtennishall, JBTK 
11. plass: Espen Bråthen
12. plass: Watchara Chadkarn
15. plass: Leif Thorbjørn Jensen
16. plass: Daniel Fagerslett Grefsrud
17. plass: Raymond Boger
19. plass: Linda Svendsbråten
20. plass: Tony Herting
22. plass: Leif-Harald Svendsbråten
23. plass: Isak Døhlen-Jacobsen
24. plass: Noah Götestam

Romjulscupen 2020 | 26. desember 2020 | Jevnaker Bordtennishall, JBTK
6. plass: Jonas Jensen
9. plass: Yngve Midtfjell
15. plass: Leif Thorbjørn Jensen
16. plass: Espen Bråthen
18. plass: Raymond Boger
21. plass: Håvard Sataøen
22. plass: Anders Bråthen Sataøen