Seriemotstandere:

Alle lagene som A-laget har møtt

Jevnaker BTK deltok i seriespillet sammenhengende fra 1985 til 2004, for så å trekke seg etter 5. plass i debuten i eliteserien 2003/04. Deltakelsen ble gjenopptatt med start i 4. divisjon 2008/09. Her er de samlede resultatene mot alle klubber og lag. Bare noen svært få kampskjemaer mangler. Oversikten er tilnærmet komplett.
MotstanderKamperVunnetUavgjortTaptSeirerTap
Pr. 18.02.173281604113116261312
B-72 13003623
B-72 2102353255
B-72 387014812
Bjørndal31111614
Dal 160151535
Dal 253112619
Dal 3110064
Eiker 192433744
Eiker 22101119
Elverum2200123
Fjell2002218
Fokus 142022018
Fokus 2104154043
Fokus 362132530
Fokus 42200173
Fokus 74400373
Fornebu 13201219
Fornebu 22200182
Gjøvik95134539
Grei 1133374461
Grei 2110062
Hamkam 1146356754
Hamkam 22110115
Harestua30121317
Heddal110060
Heros 13400239
Heros 22101109
Hvam3300264
Imås42031616
Jevnaker 32200200
Kjelsås 1126336450
Kjelsås 22200173
Kjelsås 53300264
Kobra 1157356655
Kobra 22200173
Kongsgård110064
Kurland2101911
Kåsen3210177
Laksevåg 171071848
Laksevåg 240131126
Larkollen 12101128
Larkollen 22200182
Larkollen 32200200
Larvik2200128
Lia72233236
Lynild 153022519
Lynild 22101106
Lynild 33300180
Lynild 52200200
Lynild 62200200
Lørenskog21011010
Manglerud93243843
Mjøndalen210198
Modum 12002614
Modum 24013523
Modum 32200121
Molde124174961
Narvik2200200
N. Eidsvoll 140041224
N. Eidsvoll 22200182
Notodden2200137
Nidaros110061
Norheimsund2200121
NTNUI2110117
Oppegård1100100
Os100136
Sarpsborg 14013923
Sarpsborg 264023320
Sarpsborg 32200200
Ski64014214
Skårer21011010
Stange110082
Stavanger31021218
Stord96034237
Tromsø114254541
Trondheim3003518
Vikåsen73143237
Volda/Ørsta51142034