Klubbmestere

2017 (Jevnaker Bordtennishall)
Foreldre herrer: Leif-Harald Svendsbråten
Foreldre damer: Lene Jensen
Minibord bredde: Eivind S. Sørum
Minibord elite: Thomas Moen
Nybegynnere: Daniel Miancho
Herrer eldre jr.: Kenneth H. Ødegård
Herrer D: Kenneth H. Ødegård
Herrer åpen: Terje Herting

2016 (Jevnaker Bordtennishall)
Foreldre: Leif T. Jensen
Minibord bredde: Jonas Jensen
Minibord elite: Lars Torp
Nybegynnere: Martin Jensen
Rekrutt: Daniel F. Grefsrud
Herrer C: Olof Götestam
Herrer åpen: Terje Herting

2015 (Jevnaker Bordtennishall)
Minibord bredde: Jonas Jensen
Minibord elite: Thomas Møller
Gutter 11: Eivind Nygård
Jenter/Gutter 14: Daniel F. Grefsrud
Herrer eldre junior: Thomas Moen
Herrer C: Lars Torp
Herrer åpen: Thomas Møller
Snake-double: Thomas Moen/Geir H. Bjørklund

2014 (Jevnaker Bordtennishall)
Nybegynnere: Håvard Nygård
Rekrutt: Renate H. Ødegård
Minibord: Thomas Møller
Snake-double: Bert Erixon/Thomas Møller
Herrer C: Bendik Alme
Herrer åpen: Thomas Møller

2013 (Jevnaker Bordtennishall)
Nybegynnere/rekrutt: Fredrik Wilkens
Herrer D: Bjørn Erik Wibe
Herrer C: Alexander H. Ødegård
Snake-double: Thomas Møller/Thomas Moen

2012 (Jevnaker Bordtennishall)
Herrer C: Su Juei Ching
Minibord: Thomas Møller
Herrer åpen: Terje Herting

2011
(Jevnaker Bordtennishall)
Rekrutt: Benjamin Götestam
Gutter 13: Alexander H. Ødegård
Gutter 15: Benjamin Overaa
Herrer C: Su Juei Ching
Herrer åpen: Magnus Winger

2010 (Jevnaker Bordtennishall)
Rekrutt: Vidar Bratlie
Gutter 13: Alexander H. Ødegård
Gutter 15: Georg Ludvigsen
Herrer C: Olof Götestam
Herrer åpen: Thomas Møller

2009 (Jevnaker Bordtennishall)
Rekrutt: Julie Gammelseter
Jenter/Gutter 13: Alexander H. Ødegård
Gutter 15: Georg Ludvigsen
Herrer C: Su Juei Ching
Herrer åpen: Magnus Winger

2008 (Jevnaker Bordtennishall)
Rekrutt: Kristoffer S. Jacobsen
Gutter 11: Kenneth H. Ødegård
Gutter 15: Tonny Kuan
Gutter 15 double: Tonny Kuan/Marius Myge
Herrer junior: Yi Hsiung Su
Herrer veteran: Thomas Møller
Herrer åpen: Yi Hsiung Su
Herrer double: Yi Hsiung Su/Sanjin Rupic

2007 (Toso skole)
Nybegynnere: Eirik Bredesen
Herrer junior: Yi Hsiung Su
Herrer åpen: Thomas Møller

2006 (Toso skole)
Nybegynnere: David Andre S. Nilsen
Gutter 11: Halvard Grina
Gutter 15 rekrutt: Halvard Grina
Gutter 15: Yi Hsiung Su
Herrer C: Serif Rupic
Herrer åpen: Thomas Møller
Snake-double: Bjørn Erik Wibe/Rune Larsson

2005 (Toso skole)
Nybegynnere: Halvard Grina
Rekrutt: Magnus Winger
Gutter 15: Yi Hsiung Su
Herrer C: Su Juei Ching
Herrer åpen: Thomas Møller
Snake-double: Steffen Orvang/Sanjin Rupic

2004 (Toso skole)
Nybegynnere: Magnus Winger
Nybegynnere double: Magnus Winger/Tom Bergestuen
Gutter 13: Yi Hsiung Su
Herrer C: Thomas Sannes
Herrer veteran: Thomas Møller
Herrerr åpen: Thomas Møller
Double-miks: Thomas Møller/Sando Velimir

2003 (Toso skole)
Nybegynnere: Steffen Orvang
Gutter 15: Sanjin Rupic
Herrer åpen: Patrick Stark
Veteraner: Patrick Stark

2002 (Toso skole)
Gutter 13: Thomas Sannes
Gutter 15: Aleksander Rønning
Herrer junior: Aleksander Rønning
Herrer åpen: Patrick Stark
Herrer veteran: Patrick Stark
Herrer double: Patrick Stark/Su J. Ching

2001 (Toso skole)
Gutter 13: Aleksander Rønning
Herrer junior: Aleksander Rønning
Herrer åpen: Thomas Møller

2000 (Toso skole)
Nybegynnere: Rune Andre Vik
Gutter 15: Aleksander Rønning
Herrer junior: Aleksander Rønning
Herrer D: Aleksander Rønning
Herrer veteran: Serif Rupic
Herrer åpen: Thomas Møller

1999 (Toso skole)
Nybegynnere: Thomas Hummel
Gutter 11: Aleksander Rønning
Gutter 15: Eirik Hæhre
Herrer veteran: Serif Rupic
Herrer åpen: Geir Rønneberg

1998 (kommer)

1997 (kommer)

1996 (kommer)

1995 (kommer)

1994 (kommer)

1993 (kommer)

1992 (kommer)

1991 (kommer)

1990 (kommer)

1989 (kommer)

1988 (kommer)

1987 (kommer)

1986 (kommer)

1985 (kommer)

1984 (kommer)

1983 (kommer)

1982 (kommer)

1981 (kommer)

1980 (kommer)

1979 (kommer)

1978 (kommer)

1977 (kommer)

1976 (kommer)