Adelskalender:

Alle som har spilt på JBTKs A-lag

Oversikten viser samtlige spillere som har representert Jevnaker BTKs førstelag i seriespill (seniornivå) gjennom tidene. Bare noen svært få kampskjemaer mangler. Oversikten er tilnærmet komplett. SS=singleseirer ST=singletap DS=doubleseirer DT=doubletap TS=Totale seirer TT=totale tap TK=totale kamper
NAVNSSSTDSDTTSTTTK
Pr. 25.10.171210988701554191115423430
Thomas Møller22415513777361232593
Geir Rønneberg1538911841271130401
Terje Herting92643942131106237
Dag R. Linnerud56694739103108211
Olof Götestam6062243884100184
Serif Rupic445832387696172
Lars Lafton375635247280152
Benjamin Overaa613926188757144
Anton Hoel463822206858126
Magnus Winger58142538317100
Halvor Nyberg38142015582987
Joachim Sørensen21231517364076
Stig Hillestad1725147313263
Aleksander Rønning1126420154661
Lars Jarlebrand21161210332659
Tim Cornelius2313137362056
Patrick Stark13191110242953
Halvard Grina28210638846
Hans F. Furstrand181095271542
Chriss Jonassen1216311152742
Pål Korsgård15975221436
Arild Brække12844161228
Bjarte Petersen3136691928
Pedro Lopez71236101828
Sven I. Lønneid2016026127
Andreas Johansson16218171027
Håvard Nilsskog4145391726
Anders Eriksson1255417926
Adam Jakobsson3132852126
Petros Siapkaras7846111425
Johan Lindgren5112671724
Georg Ludvigsen1407021021
Roland Schmid936215520
Villy Rønneberg1112531619
Glenn Larsen842410818
Ivar A. Elnæs0101411415
Per Jarlebrand725012214
Eirik Hæhre082421214
Kai Johannessen071411112
Marcus Helin61238412
Bjørn E. Wibe06131910
Peter Hedram4212549
Alexander H. Ødegård5130819
Elias Y. Su4221639
Espen Bråthen2222448
André Sannes0503088
Åge Svarstad3120516
Tom Ø. Borgersen4200426
Espen Larsen0402066
Watchara Chadkarn0202044
Tor Ø. Rudstaden0202044
Trond Nagy3000303
Fred Radenbach2001213
Einar Hellum*1101123
Claus Berg0201033
John I. Langerud0201033
Jarle Mordal0110112
Tom Gustavsen0101022
Arne J. Johnsen0101022
Bert Erixon0101022