Kevin på kamptoppen

31 JBTK-utøvere har spilt 1156 konkurransekamper siden sesongstart. Kevin Svendsbråten flest med 113. Leif Jensen har sanket flest rankingpoeng (+203).

Leif Thorbjørn Jensen har 64 poengs forsprang til nærmeste utfordrer i kampen om å bli sesongens JBTK-rankingklatrer.

Kevin Svendsbråten (+139), Marcus Helin (+114), Daniel F. Grefsrud (+108) og Watchara Chadkarn (+107) er best blant resten pr. 1. mars.

AKTIV: Kevin Svendsbråten har spilt 113 tellende kamper inneværende sesong. Han er Leif Jensens nærmeste utfordrer i kampen om å bli sesongens JBTK-rankingklatrer.

Wojciech Czapczyk forsynte seg mest av poengfatet i februar med 46 plusspoeng. Daniel Fagerslett Grefsrud økte med 38 og Anders Eriksson med 36 poeng. Isak Døhlen-Jacobsen følger med 33 poengs økning.

Andre gode poengplukkere i februar: Leif Thorbjørn Jensen (+24), Kevin Svendsbråten (+23), Marcus Helin (+22) og Terje Herting (+20).

Kevin Svendsbråten er best med 113 tellende kamper på NBTFs OnlineRanking pr. 1. mars. Han har vunnet 67 av dem!

Jonas Jensen (94), Leif T. Jensen (91), Watchara Chadkarn (83), Raymond Boger (83) og Daniel F. Grefsrud (81) følger nærmest på oversikten over flest spilte kamper.

JBTK-utøvernes rankingpoengutvikling pr. 1. mars 2019:

SpillerStartEndring (P)
Totalt40732.541669.5+937
Leif Thorbjørn Jensen11961399+203
Kevin Svendsbråten1138.51277.5+139
Marcus Helin25422656+114
Daniel Fagerslett Grefsrud1330.51438.5+108
Watchara Chadkarn13801487+107
Wojciech Czapczyk12441334+90
Terje Herting2354.52435.5+81
Kaja Jensen893968+75
Anders Eriksson31003160+60
Ping Liang Kornbråten10221075+53
Jonas Jensen1654.51705.5+51
Ingeborg Huse Landrø684723+39
Isak Døhlen-Jacobsen808842+34
Ervin Georg Egelandsdal730754+24
Eivind Stenerud Sørum9991016+17
Peter Hedram29162932.5+16.5
Johnson Nketia Adum850857+7
Thomas Møller19911997+6
Stig André Boberg710714+4
Linda Svendsbråten951955+4
Anne Stenerud886883-3
Eivind Nygård689684-5
Raymond Boger12001193-7
Thomas Moen15471537-10
Lene Jensen956939-17
Fredrik Wilkens837809-28
Yngve Midtfjell1507.51471.5-36
Olof Götestam19591922.5-36.5
Lars Jensen979942-37
Eric Askambay Kristiansen682641-41
Leif-Harald Svendsbråten996921-75

JBTK-utøvernes tellende kamper pr. 1. mars 2019:

SpillerKamperSeirerTap
SUM1148530626
Kevin Svendsbråten1136746
Jonas Jensen945440
Leif Thorbjørn Jensen914744
Watchara Chadkarn833944
Raymond Boger833152
Daniel Fagerslett Grefsrud813843
Eivind Stenerud Sørum622933
Terje Herting603921
Fredrik Wilkens51843
Lene Jensen511734
Linda Svendsbråten491633
Olof Götestam401228
Kaja Jensen361917
Wojciech Czapczyk291514
Anne Stenerud29821
Yngve Midtfjell281216
Leif-Harald Svendsbråten20119
Marcus Helin18117
Ping Liang Kornbråten18135
Anders Eriksson16142
Ingeborg Huse Landrø15510
Peter Hedram1495
Isak Døhlen-Jacobsen1385
Ervin Georg Egelandsdal1147
Lars Jensen11110
Johnson Nketia Adum844
Eric Askambay Kristiansen808
Stig André Boberg835
Thomas Moen826
Thomas Møller541
Eivind Nygård303

Comments are closed.