NM-medaljer

Oversikt over alle JBTK-medaljene

Her er klubbens ypperste prestasjoner i NM-sammenheng listet opp. Vi har tatt med både offisielle og uoffisielle* NM-medaljer som klubbens utøvere har oppnådd i løpet av klubbens historie. JBTK ble stiftet i 1976, men medaljene begynte først å komme på 1990-tallet.
ÅrValørSpiller(e)KlasseNM-type
1993Gull*Thomas Møller/Geir RønnebergHerrer B dblSenior
1994Bronse*Stina KorenPiker 13Yngre
1996SølvJoachim Sørensen/Maria Storli (Fokus)Mixed dblYngre
1996SølvJoachim SørensenGutter 15Yngre
1996SølvPetter Myrvang/J. Sørensen/Lars LaftonGutter lagYngre
1996BronseLars Lafton/Camilla Hovden (Laksevåg)Mixed dblYngre
1996BronseJoachim Sørensen/Lars LaftonGutter dblYngre
1996Gull*Joachim SørensenHerrer BSenior
1996Bronse*Jochim Sørensen/Lars LaftonHerrer B dblSenior
1996BronseJ. Sørensen/Lars Lafton/Petter MyrvangHjr. lagJunior
1998Bronse*Thomas MøllerHerrer BSenior
1999Bronse*Thomas Møller/Geir RønnebergHerrer B dblSenior
2001Bronse*Aleksander RønningGutter 13Yngre
2001BronseLinda LarssonDamer 35Veteran
2002Bronse*Thomas Møller/Hans Fredrik FurstrandHerrer B dblSenior
2002BronseA. Rønning/Anne S. Gjerde (Larvik)Mixed dblYngre
2003Gull*Lars Jarlebrand/Bent Hovden (Laksevåg)Herrer B dblSenior
2003Sølv*Lars JarlebrandHerrer BSenior
2004SølvPatrick Stark/Thomas MøllerHerrer 35 dblVeteran
2004BronseJohn Corneliussen/Valderhaug (Bergen)Hr stå dblSenior
2005BronseT. Møller/P. Stark/R. Larsson/B. AlmeHr lag 35Veteran
2006Gull*Thomas MøllerHerrer BSenior
2006Bronse*Thomas Møller/Yi Hsiung SuHerrer B dblSenior
2006BronseYi Hsiung Su/Sanjin Rupic/Eirik HellumGutter lagYngre
2008Bronse*Kenneth Hansen ØdegårdGutter 11Yngre
2008Bronse*K. H. Ødegård/Alexander H. ØdegårdGutter 11 lagYngre
2008Bronse*Yi Hsiung Su/Thomas MøllerHerrer B dblSenior
2008BronseThomas MøllerHerrer 35Veteran
2009SølvT. Møller/Trond Nagy/Olof GötestamHr lag 35Veteran
2009SølvThomas Møller/Kjersti Aune (Lynild)Mixed dbl. 35Veteran
2009SølvTrond NagyHerrer 35Veteran
2009Bronse*Julie Gammelseter/Frida GötestamJenter 11 dbl.Yngre
2010BronseG. Ludvigsen/H. Grina/B. OveraaGutter 15 lagYngre
2010Sølv*A. H. Ødegård/A. Sporsheim (Molde)Gutter 11 dblYngre
2010Bronse*Alexander Hansen ØdegårdGutter 11Yngre
2011Bronse*Alexander Ødegård/M. Bergaust (Kobra)Gutter 11 dbl.Yngre
2011BronseBenjamin Overaa/J. Rosenbaum (Fjell)Gutter 15 dbl.Yngre
2011Sølv*Alexander Hansen ØdegårdGutter 11Yngre
2013BronseOlof Götestam/Anton Hoel/Terje HertingHr lag 35Veteran
2013BronseTerje HertingHerrer 35Veteran
2014BronseOlof Götestam/Anton Hoel/Thomas MøllerHerrer lag 35Veteran
2014BronseT. Møller/Marta Sklepkiewicz (Bærums V.)Mixed dbl. 35Veteran
2015GullTerje Herting/Anton Hoel/Olof GötestamHr lag 35Veteran
2015BronseAnton Hoel/Leon Den Ouden (Hamkam)Hr dbl 35Veteran
2015BronseTerje HertingHerrer 35Veteran
2016BronseTerje Herting/Olof Götestam/Trond NagyHr lag 35Veteran
2017BronseOlof GötestamHerrer 50Veteran