Kretsmestere

Alle KM-vinnerne i Oppland siden 1976:

2017 (Harestua arrangerte – Jevnaker, Vind og Lillehammer deltok)
Gutter 15 double: Jonas Jensen/Kevin Svendsbråten, Jevnaker
Herrer double: Tom Gustavsen/Markus Brunsæl, Harestua
Damer åpen: Bettina Jvne, Lillehammer
Gutter 15: Jesper Grua, Harestua
Gutter 11: Daniel Miancho, Jevnaker
Herrer C: Markus Brunsæl, Harestua
Sjåførklasse: Halvard Finsrud, Lillehammer
Gutter 13: Jesper Grua, Harestua
Herrer E: Daniel F. Grefsrud, Jevnaker
Herrer åpen: Terje Herting, Jevnaker
Nybegynnere 15: Simen Trontveit, Harestua
Gutter 9: Ukjent

2016 (Jevnaker arrangerte – Lillehammer, Gjøvik og Harestua deltok)
Foreldre: Leif T. Jensen, Jevnaker
Rekrutt (ejr.): Eskil Ryssmo, Harestua
Nybegynnere: Amund Fredriksen, Jevnaker

Gutter 9: Martin Jensen, Jevnaker
Gutter 11: Daniel Miancho, Jevnaker
Jenter 13: Maria G. Rolfsnes, Harestua

Gutter 13: Halvor Sulheim, Lillehammer
Gutter 15: Jonas Jensen, Jevnaker
Herrer junior: Snorre A. Aarsund, Harestua
Herrer C: Thomas Moen, Jevnaker

Herrer åpen: Snorre A. Aarsund, Harestua

2015 (Harestua arrangerte – Lillehammer, Jevnaker og Harestua deltok)
Jenter/Gutter 9: Martin Jensen, Jevnaker
Nybegynnere: Tobias R. Binder, Lillehammer

Gutter 11: Jesper J. Grua, Harestua

Jenter 13: Therese M. Skaar, Harestua
Gutter 13: Jesper J. Grua, Harestua

Jenter 15: Julie G. Ruud, Harestua
Gutter 15: Ramin Haghyar, Harestua
Double 15: Lisa Lange/Julie G. Ruud, Harestua

Herrer junior: Snorre A. Aarsund, Harestua
Herrer E: Watchara Chadkarn, Jevnaker
Herrer C: Lars Torp, Jevnaker

Herrer åpen: Stig Amundsen, Harestua
Double åpen: Snorre A. Aarsund/Markus Brunsæl, Harestua

2014 (Jevnaker arrangerte – Jevnaker og Harestua deltok)
Nybegynnere: Håvard Nygård, Jevnaker
Jenter/Gutter 11: Aksel B. Sandin, Harestua
Jenter 13: Lisa M. Lange, Harestua
Jenter 15/Damer åpen: Lisa M. Lange, Harestua
Gutter 15: Snorre A. Aarsund, Harestua
Herrer junior: Eskil Ryssmo, Harestua
Herrer D: Markus Brunsæl, Harestua
Herrer åpen: Pål Korsgård, Jevnaker
Herrer double: T. Herting/P. Korsgård, Jevnaker

2013 (Harestua arrangerte – Harestua, Jevnaker og Lillehammer deltok)
Nybegynnere: Daniel F. Grefsrud, Jevnaker
Jenter 11: Renate H. Ødegård, Jevnaker
Gutter 11: Jesper Grua, Harestua
Jenter 13: Emma G. Rolfsnes, Harestua
Jenter 15: Lisa M. Lange, Harestua
Gutter 15: Mikkel Gudmundsen, Harestua
Jenter double: E. G. Rolfsnes/Moa Boström, Harestua
Gutter double: M. Gudmundsen/T. Kühle-Gotovac, Harestua
Herrer junior: Mikkel Gudmundsen, Harestua
Damer åpen: Emma G. Rolfsnes, Harestua
Herrer D: Lars André Torp, Jevnaker
Herrer B: Snorre A. Aarsund, Harestua
Herrer åpen: Thomas Møller, Jevnaker
Herrer double: Stig Amundsen/Joe Amundsen, Harestua

2012 (Jevnaker arrangerte – Harestua, Jevnaker og Lillehammer deltok)

Nybegynnere: Herman Rønningen, Lillehammer
Jenter 9: Renate H. Ødegård, Jevnaker
Gutter 9: Tom Kühle-Gotovac, Harestua
Jenter 11: Lisa M. Lange, Harestua
Jenter 13: Emma G. Rolfsnes, Harestua
Jenter 15: Emma G. Rolfsnes, Harestua
Gutter 15: Mikkel Gudmundsen, Harestua
Herrer D: Marius Myge, Jevnaker
Herrer C: Joe Amundsen, Harestua
Herrer B: Olof Götestam, Jevnaker
Herrer åpen: Terje Herting, Jevnaker
Herrer double: Terje Herting/Benjamin Overaa, Jevnaker

2011 (Harestua – Harestua, Jevnaker og Lillehammer deltok)

Nybegynnere: Petter M. Hagen, Lillehammer
Jenter 9: Renate H. Ødegård, Jevnaker
Gutter 13: Alexander H. Ødegård, Jevnaker
Gutter 15: Alexander H. Ødegård, Jevnaker
Pappaklassen: Eddy J. Grua, Harestua
Mammaklassen: Tone M. Ødegård, Jevnaker
Trimklassen: Jarle Haakenstad, Harestua
Herrer D: Tom Ø. Borgersen, Jevnaker
Herrer C: Dag U. Kühle-Gotovac, Harestua
Herrer B: Benjamin Overaa, Jevnaker
Herrer åpen: Terje Herting, Jevnaker
Herrer double: T. Herting/M. Winger, Jevnaker

2010 (Jevnaker – Jevnaker, Harestua og Lillehammer)

Nybegynnere: Anders L. Wøien, Harestua
Jenter 11: Lisa-Marie Holt, Harestua
Gutter 11: Alexander H. Ødegård, Jevnaker
Gutter 13: Alexander H. Ødegård, Jevnaker
Gutter 15: Benjamin Overaa, Jevnaker
Herrer D: Åge Svarstad, Jevnaker
Herrer C: Benjamin Overaa, Jevnaker
Herrer åpen: Terje Herting, Jevnaker
Herrer double: B. Overaa/H. Grina, Jevnaker

2009 (Jevnaker – bare Jevnaker)

Rekrutter: Alexander H. Ødegård, Jevnaker
Rekrutt double: A. H. Ødegård/B. Overaa, Jevnaker
Gutter 15: Alexander H. Ødegård, Jevnaker
Herrer C: Olof Götestam, Jevnaker
Herrer åpen: Magnus Winger, Jevnaker
Herrer double: M. Winger/T. Kuan, Jevnaker

2008 (Jevnaker – bare Jevnaker)

Nybegynnere: Julie Gammelseter, Jevnaker
Jenter 11: Julie Gammelseter, Jevnaker
Gutter 13: Alexander H. Ødegård, Jevnaker
Gutter 15: Tonny Kuan, Jevnaker
Herrer veteran: Su Juei Ching, Jevnaker
Herrer åpen: Magnus Winger, Jevnaker
Herrer double: M. Winger/T. Kuan, Jevnaker

2007 (Jevnaker – Jevnaker og Gjøvik)

Rekrutter: Kenneth H. Ødegård, Jevnaker
Gutter 15 double: T. Kuan/H. Grina, Jevnaker
Herrer junior: Yi Hsiung Su, Jevnaker
Herrer åpen: Aleksander Rønning, Jevnaker
Herrer double: Y. H. Su/S. Rupic, Jevnaker

2006 (Jevnaker – Jevnaker og Gjøvik)

Nybegynnere: Kenneth H. Ødegård, Jevnaker
Gutter 13: Halvard Grina, Jevnaker
Gutter 15: Yi H. Su, Jevnaker
Herrer C: Even Heggernes, Gjøvik
Herrer åpen: Thomas Møller, Jevnaker

2005 (Jevnaker – Jevnaker og Gjøvik)

Rekrutter: Morten G. Myhre, Jevnaker
Gutter 13: Halvard Grina, Jevnaker
Gutter 15: Yi H. Su, Jevnaker
Gutter double: S. Rupic/T. Bergestuen, Jevnaker
Herrer veteran: Kolbjørn Solheim, Gjøvik
Herrer C: Ørjan Müller, Jevnaker
Herrer åpen: Thomas Møller, Jevnaker
Herrer double: A. Rønning/T. Møller, Jevnaker

2004 (Jevnaker – Jevnaker og Gjøvik)

Nybegynnere: Grunde N. Korneliussen, Jevnaker
Rekrutter: Anders H. Freitag, Jevnaker
Gutter 13: Yi H. Su, Jevnaker
Gutter 15: Sanjin Rupic, Jevnaker
Gutter double: S. Rupic/Y. H. Su, Jevnaker
Herrer veteran: Kolbjørn Solheim, Gjøvik
Herrer C: Kolbjørn Solheim, Gjøvik
Herrer åpen: Kolbjørn Solheim, Gjøvik
Herrer double: K. Solheim/M. Westland, Gjøvik

2003 (Jevnaker – Jevnaker og Gjøvik)

Nybegynnere: Tom Bergestuen, Jevnaker
Gutter 13: Yi H. Su, Jevnaker
Gutter double: Y. H. Su/S. Rupic, Jevnaker
Herrer veteran: Kolbjørn Solheim, Gjøvik
Herrer C: Kolbjørn Solheim, Gjøvik
Herrer åpen: Chriss Jonassen, Jevnaker

2002 (Jevnaker – Jevnaker og Gjøvik)

Gutter 11: Eirik Hellum, Jevnaker
Gutter 15: Christian Bjertnæs, Jevnaker
Gutter double: S. Rupic/E. Hellum, Jevnaker
Herrer veteran: Serif Rupic, Jevnaker
Herrer C: Kolbjørn Solheim, Gjøvik
Herrer åpen: Arild Brække, Jevnaker
Herrer double: T. Møller/S. Rupic, Jevnaker

2001 (Jevnaker – Jevnaker og Gjøvik)

Nybegynnere: Kenneth Stensrud, Gjøvik
Gutter 13: Thomas Sannes, Jevnaker
Gutter 15: Aleksander Rønning, Jevnaker
Herrer junior: Aleksander Rønning, Jevnaker
Herrer veteran: Kolbjørn Solheim, Gjøvik
Herrer åpen: Hans F. Furstrand, Jevnaker

2000 (Jevnaker – Jevnaker og Gjøvik)

Nybegynnere: Yi H. Su, Jevnaker
Gutter 15: André Sannes, Jevnaker
Herrer junior: Aleksander Rønning, Jevnaker
Herrer junior double: E. Heggernes/A. Solheim, Gjøvik
Herrer veteran: Kolbjørn Solheim, Gjøvik
Herrer åpen: Shahram Yalda, Gjøvik
Herrer double: S. Yalda/K. Solheim, Gjøvik

1999 (Jevnaker – Jevnaker og Gjøvik)

Nybegynnere: Thomas Hummel, Jevnaker
Gutter 13: Aleksander Rønning, Jevnaker
Gutter 15: André Sannes, Jevnaker
Gutter double: A. Rønning, A. Sannes, Jevnaker
Herrer junior: Eirik Hæhre, Jevnaker
Herrer veteran: Serif Rupic, Jevnaker
Herrer C: Serif Rupic, Jevnaker
Herrer åpen: Geir Rønneberg, Jevnaker
Herrer double: G. Rønneberg/T. Møller, Jevnaker

1998 (Ukjent sted – Jevnaker, Kopperud og Gjøvik)

Nybegynnere: Aleksander Mallasvik,
Gutter 13: Pål Limoseth,
Gutter 15: Ørjan Müller,
Gutter double: E. Heggernes/Ø. Müller,
Jenter 15: Ellen Hager,
Herrer junior: Even Heggernes,
Herrerr eldre junior: Ørjan Müller,
Damer åpen: Gunn-Marie Evensen,
Herrer veteran: Serif Rupic, Jevnaker
Herrer C: Tom Nordhagen, Gjøvik
Herrer B: Geir Rønneberg, Jevnaker
Herrer åpen: Thomas Møller, Jevnaker
Herrer double: T. Møller/G. Rønneberg, Jevnaker

1997 (opplysninger mangler)


1996 (Jevnaker – Jevnaker og Gjøvik)

Herrer junior: Lars Lafton, Jevnaker
Herrer B: Lars Lafton, Jevnaker
Herrer åpen: Espen Halvorsen, Gjøvik
Herrer double: L. Lafton/T. Møller, Jevnaker

1995 (Gjøvik – Gjøvik og Jevnaker)

Nybegynnere 10-13: Ørjan Müller, Gjøvik
Nybegynnere 14-16: Petter Myrvang, Jevnaker
Gutter/Jenter 10: Ørjan Müller, Gjøvik
Jenter 15: Gunn-Marie Evensen, Gjøvik
Gutter 13: Ørjan Müller, Gjøvik
Gutter 15: Joachim Sørensen, Jevnaker
Herrer junior: Lars Lafton, Jevnaker
Herrer junior double: J. Sørensen/L. Lafton, Jevnaker
Herrer junior lag: J. Sørensen/L. Lafton, Jevnaker
Herrer veteran: Tom Hagengen, Gjøvik
Herrer C: Lars Lafton, Jevnaker
Herrer åpen: Joachim Sørensen, Jevnaker
Herrer double: T. Møller/G. Rønneberg, Jevnaker
Herrer lag: J. Sørensen/L. Lafton, Jevnaker

1994 (Jevnaker – Jevnaker og Gjøvik)

Nybegynnere: Eirik Hæhre, Jevnaker
Gutter 13: Jan K. Stenseth, Gjøvik
Gutter 15: Joachim Sørensen, Jevnaker
Herrer junior: Joachim Sørensen, Jevnaker
Herrer junior double: J. Sørensen/L. Lafton, Jevnaker
Herrer junior lag: J. Sørensen/L. Lafton, Jevnaker
Herrer veteran: Tom Nordhagen, Gjøvik
Herrer C: Joachim Sørensen, Jevnaker
Herrer åpen: Thomas Møller, Jevnaker
Herrer double: T. Møller/G. Rønneberg, Jevnaker
Herrer lag: T. Møller/G. Rønneberg, Jevnaker

1993 (Gjøvik – Gjøvik og Jevnaker)

Gutter 13: Joachim Sørensen, Jevnaker
Herrer junior: Joachim Sørensen, Jevnaker
Herrer junior double: J. Sørensen/L. Lafton, Jevnaker
Herrer veteran: Lars P. Gudim, Gjøvik
Herrer C: Carl R. Henriksen, Gjøvik
Herrer åpen: Geir Rønneberg, Jevnaker
Herrer double: G. Rønneberg/T. Møller, Jevnaker

1992 (Jevnaker – bare Jevnaker)

Jenter 13: Åse Klinkenberg, Jevnaker
Gutter 11: Eirik Hæhre, Jevnaker
Gutter 13: Lars Lafton, Jevnaker
Gutter 15: Petter Myrvang, Jevnaker
Gutter double: L. Lafton/P. Myrvang, Jevnaker
Herrer åpen: Thomas Møller, Jevnaker
Herrer double: T. Møller/G. Rønneberg, Jevnaker

1991 (opplysninger mangler)


1990 (opplysninger mangler)


1989 (opplysninger mangler)


1988 (opplysninger mangler)


1987 (Jevnaker – Jevnaker og Harestua)

Gutter 13: Espen Hæhre, Jevnaker
Gutter 15: Kai Johannessen, Jevnaker
Gutter double: K. Johannessen/R. Oppøien, Jevnaker
Herrer junior: Stig Amundsen, Harestua
Herrer eldre junior: Thomas Møller, Jevnaker
Herrer junior double: S. Amundsen/R. Samuelsson, Harestua
Herrer åpen: Stig Amundsen, Harestua
Herrer double: S. Amundsen/I. Abrahamsen, Harestua
Herrer lag: S. Amundsen/K. Nordgård, Harestua

1986 (Gjøvik – Gjøvik, Harestua og Jevnaker)

Nybegynnere: Tore Sæthermoen, Gjøvik
Gutter 13: Tore Sæthermoen, Gjøvik
Gutter 15: Espen Bråthen, Jevnaker
Gutter double: A. Mikkelborg/T. Syvertsen, Gjøvik
Herrer junior double: T. Møller/D. R. Linnerud, Jevnaker
Herrer junior: Dag Ramsberg, Gjøvik
Herrer C: Dag Ramsberg, Gjøvik
Herrer åpen: Ketil Nordgård, Harestua
Herrer double: T. Møller/S. Hillestad, Jevnaker
Herrer lag: K. Nordgård/I. Abrahamsen, Harestua

1985 (Harestua – Harestua, Jevnaker og Gjøvik)

Nybegynnere: Lars E. Fossheim, Harestua
Gutter 13: Fredrik Olsson, Gjøvik
Gutter 15: Dag Ramsberg, Gjøvik
Gutter double: S. Amundsen/H. Hermansen, Harestua
Herrer junior. Dag U. Kühle-Hansen
Herrer junior double: T. Møller/S. Hillestad, Jevnaker
Herrer åpen: Ketil Nordgård, Harestua
Herrer lag: K. Nordgård/S. Amundsen, Harestua
Herrer double: K. Nordgård/S. Amundsen, Harestua

1984 (Jevnaker – Jevnaker, Harestua og Gjøvik)

Nybegynnere: Lars O. Solberg, Gjøvik
Gutter 15: Michael Olsson, Gjøvik
Gutter double: S. Amundsen/T. H. Gustavsen, Harestua
Herrer junior: Stig Amundsen, Harestua
Herrer junior double: S. Amundsen/T. Gustavsen, Harestua
Herrer åpen: Svein Folkeson, Harestua

1983 (Ukjent sted – Gjøvik, Harestua og Jevnaker)

Gutter 13: Michael Olsson, Gjøvik
Gutter 15: Jan E. Ovli, Harestua
Gutter double: M. Olsson/D. Ramsberg, Gjøvik
Herrer junior: Knut F. Sæther, Gjøvik
Herrer junior double: K. F. Sæther/K. Larsen, Gjøvik
Herrer veteran: Bjørn Lindstad, Gjøvik
Herrer veteran double: B. Lindstad/A. Lunde, Gjøvik
Herrer åpen: Knut F. Sæther, Gjøvik
Herrer double: K. F. Sæther/K. Larsen, Gjøvik
Herrer lag: K. F. Sæther/K. Larsen, Gjøvik

1982 (opplysninger mangler)


1981 (opplysninger mangler)


1980 (Ukjent sted – Gjøvik, Jevnaker og Lunner)

Gutter 13: Geir Nilsen, Jevnaker
Gutter 15: Geir Nilsen, Jevnaker
Gutter double: G. Nilsen/E. Hellum, Jevnaker
Damer junior: Helle Kaarem, Gjøvik
Herrer junior: Villy Nilsen, Jevnaker
Herrer junior double: E. Hellum/S. I.Lønneid, Jevnaker
Herrer double: E. Nilsen/T. Borgersen, Jevnaker
Herrer åpen: Einar Nilsen, Jevnaker
Mixed double: H. Kaarem/S. Kaarem, Gjøvik

1979 (Jevnaker – Jevnaker, Gjøvik og Lunner)

Jenter 15: Linda Larsson, Jevnaker
Gutter 15: Villy Nilsen, Jevnaker
Herrer junior: Tom Borgersen, Jevnaker
Damer junior: Helle Kaarem, Gjøvik
Herrer junior double: T. Borgersen/V. Nilsen, Jevnaker
Herrer åpen: Ola Bergum, Gjøvik
Herrer double: T. Borgersen/T. Nordhagen, Jevnaker/Gjøvik

1978 (opplysninger mangler)


1977 (Gjøvik – Gjøvik og Jevnaker)

Jenter 15: Helle Kårem, Gjøvik
Damer junior: Kjerstin B. Jensen, Jevnaker
Gutter 15: Tom Borgersen, Jevnaker
Herrer junior: Stein Kaarem, Gjøvik
Herrer junior double: S. Kaarem/A. Østerling, Gjøvik
Mixed double: S. Kaarem/H. Kaarem, Gjøvik

1976 (opplysninger mangler)